© 2010 Perekeskus | Jaama 16 | Lihula | Läänemaa 90302

Lõuna-Läänemaa Perekeskus

Lõuna-Läänemaa Perekeskus on ellu kutsutud selleks, et parandada perede elukvaliteeti ja toimetulekut.

Lõuna-Läänemaa PerekeskusMiks just Lõuna-Läänemaa? See pole valitud sellepärast, et sellel maa-alal oleks perede olukord halvem kui mõnes muus piirkonnas. Vastupidi, kõik koolid Lõuna- Läänemaal, alustades väikestest ja lõpetades suurematega, annavad oma parima, et laste kõrvalt õpetamisest jääks aega ka nende vaba aega sisustada. Siiski võib ju veelgi paremini minna kui me oskame oma pereliikmete jaoks veel rohkem aega võtta, õppida olema parem ema, isa, vanavanem, laps või noor.

Lõuna-Läänemaa Perekeskusest peaks saama turvaline ja õdus koht paljudele. Seniks kuni meil puudub päris oma maja annab sponsorluse korras kasutada ruume EKNK Lihula kogudus, Lihulas, Jaama tn. 16. Perekeskuses on täna olemas ruumid lastele ja noortele, suur saal ning kohvik-köök. Samas on olemas suurepärane võimalus kasutada neid ruume ka sünnipäevade jms tähtpäevade läbiviimiseks.

Edasised plaanid valmivad eelkõige koostöös Sinuga, kes Sa soovid kaasa rääkida meie ühises tulevikus Lõuna- Läänemaa Pere heaks. Kirjuta ja helista meile. Ootame väga sinu osavõttu ja üritustel osalemist.

Perekeskuse perenaine ja juhatuse liige
Liivi Moore
04.01. 2011

Perekeskuse maja 05.06.2010 – F© Ain